اجاق گاز آلتون

اجاق گاز آلتون

شرکت تولیدی صنعتی البا گاز در سال 1383 با برند تجاری آلتون و دامنه فعالیّت تولید اجاق گازهای مبله (فردار / بدون فر)، اجاق گازهای صفحه ای توکار، فرهای توکار (تمام برق / گاز و برق) و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملّی گذاشت.

کارخانه البا گاز در زمینی به مساحت هجده هزار متر مربع در ناحیه صنعتی آئینه ورزان دماوند، در کیلومتر جاده تهران فیروزکوه واقع شده است.

اجاق گاز آلتون

شرکت البا گاز با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و ابزارهای تولید و با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرّب و متخصّص، به عنوان یک واحد تولید ملّی پیشرو در نوآوری و کیفیت محسوب می شود.

تمامی محصولات آلتون با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان واحد کنترل کیفیت و مطابق با استانداردهای ملّی تولید و عرضه میگردد.

آلتون انواع اجاق گاز مبله را در طرح‌ها و ویژگی‌های متنوع به بازار عرضه می‌کند. اجاق گازهای آلتون در دو نوع بدون فر و فردار طراحی شده و مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته می‌شوند. به طور کلی، انواع مختلف اجاق گاز مبله آلتون از سرشعله‌های ساباف که باکیفیت‌ترین سرشعله‌های ساخت کشور ایتالیاست بهره گرفته است.

اجاق گاز مبله آلتون، اجاق گاز فردار آلتون، اجاق گاز آلتون

اجاق گازهای مبله آلتون مجهز به سیستم کنترل لمسی، شبکه رویی چدنی و فندک خودکار است و مصرف انرژی آن در سطح A قرار گرفته است. استفاده از پوشش دارای لعاب آسان تمیز شونده، سیستم تثبیت کننده فشار گاز، داشتن شیشه فر سه جدار و جدا شونده، تایمر شعله و فن گردش هوا در محفظه فن خصوصیات بارز اجاق گازهای مبله آلتون در کنار قیمت مناسب و اقتصادی آن‌ها هستند.

اجاق گازهای توکار و رومیزی آلتون به علت زیبایی و ظاهر شیک و مدرنی که دارند محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. آلتون، انواع اجاق گاز توکار خود را در انواع 2، 3، 4، 5 و 6 شعله برای استفاده در خانواده‌های کم جمعیت تا پرجمعیت با بالاترین کیفیت عرضه می‌کند. اجاق گازهای توکار آلتون با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا تولید شده‌اند و درجه مصرفی آن‌ها در سطح A قرار دارد.

تخصیص یک سرشعله پلوپز با بالاترین راندمان و استفاده از سرشعله‌های باکیفیت و پربازده آشپزی را برای کاربرهای این اجاق گاز فراهم آورده‌اند. شبکه چدنی اجاق گاز لعاب کاری شده است و به صورت آسان تمیز شونده عرضه می‌شود.

اجاق گاز رومیزی آلتون با یک سپر حرارتی برای جلوگیری از انتقال حرارت به ولوم‌های اجاق گاز و آسیب رسیدن به دست عرضه می‌شوند. داشتن زیرولومی‌ منحصر به فرد نمای این محصولات را به مراتب زیباتر کرده است.
قیمت اقتصادی این گازها، در کنار ویژگی‌های به روز و بازده بالای اجاق گازهای توکار آلتون محبوبیت این محصولات را افزایش داده است.

اجاق گاز رومیزی آلتون، اجاق گاز توکار آلتون، اجاق گاز طرح فر آلتون، اجاق گاز مبله آلتون، اجاق گاز فردار آلتون، اجاق گاز مبله فردار آلتون

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X
قالب ووکامرس