آبمیوه‌ گیری خوب چی بخرم؟

آبمیوه‌ گیری خوب چی بخرم؟

چه آبمیوه‌ گیری بخرم؟ – وقتی تصمیم به خرید دستگاه آبمیوه‌ گیری می‌گیرید باید این را بدانید که آبمیوه‌ گیری ایده‌ال شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ بنابر تحلیل و بررسی های فروشگاه همیشه تخفیف، تمام مواردی را که در زمان خرید یک آبمیوه‌ گیری خانگی باید به آن دقت داشته باشیم را در فروشگاه همیشه تخفیف مورد بررسی قرار می‌دهیم.

اگر تصمیم دارید برای منزل خود یک آبمیوه گیری تهیه کنید به‌طور حتم می‌خواهید بنا بر بودجه‌ای که برای خرید آن در نظر دارید بتوانید بهترین مارک و مدل آبمیوه گیری را برای منزل خود تهیه کنید، اما در چند سال اخیر به قدری تنوع در مارک و مدل در بازار زیاد شده که باعث سرگردان شدن شما می‌شود و در بسیاری از مواقع به دلیل نداشتن اطلاعات کافی بر اساس ظاهر و حرف‌های فروشنده خریدی را انجام می‌دهیم که خیلی زود از خرید پشیمان شده پی می‌بریم که پولمان را دور ریخته‌ایم اما دیگر دیر شده است.

ما در فروشگاه اینترنتی همیشه تخفیف تصمیم داریم معیارهای یک آبمیوه گیری خوب را با یکدیگر بررسی کنیم تا زمان خرید بدانیم که یک آبمیوه گیری خوب باید چه معیارهایی داشته باشد و بهترین مارک آبمیوه گیری کدام است. آبمیوه گیری بوش، برلیانت، زیمنس و مورفی ریچاردز، بهترین برندهای آبمیوه گیری هستند که ما می‌توانیم آن‌ها را تهیه کنیم اما با این حال می‌توانیم به جرأت بگوییم که برند هر کدام ضمانت محصولاتشان محسوب می‌شود؛ اما از انتخاب برند که بگذریم قدرت موتور، جنس تیغه، دهانه آن و در نهایت جنس بدنه مهم‌ترین مواردی هستند که در هنگام خرید آب‌میوه‌گیری باید به آن دقت کرد.

انتخاب آبمیوه‌ گیری خوب :

بسیاری از افراد بعد از گرفتن آبمیوه می‌بینند که تفاله آن کاملاً آب‌دار است در صورتی که هر چه آب‌میوه‌گیری بهتر باشد تفاله باید خشک‌تر باشد این به دو چیز در بستگی دارد اول قدرت آب‌میوه‌گیری و دوم تیغه آن است یک خرید آبمیوه‌ گیری خانگی خوب باید حداقل ۷۰۰ وات قدرت داشته باشد اما بهترین حالت برای یک آبمیوه‌ گیری خانگی ۱۲۰۰ وات می‌باشد در این حالت سرعت بالای موتور باعث می‌شود گریز از مرکز به وجود آماده آبمیوه را کاملاً جدا کند.

اما نکته بعدی داشتن یک تیغه خوب است که بعد از مرور زمان کند نشود در اکثر آبمیوه‌ گیری ها از تیغه استیل استفاده شده که عمر کمتری دارند و در زمان آبگیری باعث از بین رفتن بعضی از ویتامین‌ها در آب‌میوه می‌شوند؛ اما بهترین حالت تیغه‌های سرامیکی هستند که طول عمر بسیار بالاتری دارند و باعث از بین رفتن ویتامین آب‌میوه نمی‌شوند، اما تیغه‌های سرامیکی در آبمیوه گیری های مدل‌بالا وجود دارد که قیمت نسبتاً بالاتری دارند.

آبمیوه گیری برلیانت مدل BJB-5700، آبمیوه‌ گیری، فروشگاه همیشه تخفیف

دیگر المانهای موثر در انتخاب آبمیوه‌ گیری

گزینه بعد در زمان انتخاب آبمیوه گیری دهانه ورودی آن است که احتیاج نباشد زمان گرفتن میوه بخواهیم آن‌ها را به قطعات کوچک تقسیم کنیم بهترین حالت این است که دهانه آبمیوه گیری ۸۰ میلی‌متر باشد تا شما بتوانید یک سیب متوسط را به راحتی داخل آن بیندازید.

نکته دیگری که خیلی در انتخاب ما مهم است قسمت جمع‌آوری تفاله است در بعضی از مدل‌های آبمیوه گیری شما برای خالی کردن تفاله باید آن را باز کنید تا بتوانید آن را خالی کنید که این کار بسیار مشکل و زمان‌بر است، اما برخی از برندها این مشکل را حل کرده اند، در آبمیوه گیری، یک مخزن تعبیه شده که تفاله در آن ریخته می‌شود و خیلی راحت می‌توانید آن را برداشته خالی کنید و سپس در جای خود قرار دهید . این برندها با همین ابتکار توانستند فروش آبمیوه گیری های خود را به چند برابر برساند و قسمت بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهند.

حال شاید بهتر بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم که چه آبمیوه‌ گیری بخرم؟

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X
قالب ووکامرس